Publicat 17 Feb 2017 | Expiră 20 Mar 2017

REPREZENTANT VANZARI REGIUNEA SUD EST

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 5 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL ESTE O PERSOANA SERIOASA, CU EXPERIENTA IN VANZAREA PRODUSELOR TEHNICE, ENTUZIASTA, DISPONIBILA LA DEPLASARI FRECVENTE IN ARIA DE ACOPERIRE PENTRU VANZAREA PRODUSELOR COMPANIEI.
ESTE OBLIGATORIU SA AIBA PERMIS DE CONDUCERE CATEGORIA B.
CUNOASTEREA LIMBII ENGLEZE SI/SAU ITALIANACONSTITUIE UN AVANTAJ.
EXPERIENTA IN VANZAREA PRODUSELOR SIMILARE SAU IN VANZAREA OEM SI/SAU IN PROIECTE CONSTITUIE AVANTAJ

Descrierea jobului

REPREZENTANTUL DE VANZARI PE ZONA SUD-EST VA GESTIONA DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE PORTOFOLIUL DE CLIENTI AI COMPANIEI DIN JUDETELE: DB, PH, BZ, BR, TL, CT, IL, CL, GR, TR si BUCURESTI
VA ASIGURA CRESTEREA COMENZILOR CLIENTILOR DIN PORTOFOLIU.
Se asigura: SALARIU FIX MOTIVANT, BONUSURI PENTRU INDEPLINIREA OBIECTIVELOR, MASINA, TELEFON SI LAPTOP

Societatea FERONERIA PROD S.A., cu sediul in Arad, este producatoare de articole de feronerie- broaste, silduri, manere fie sub marca proprie fie produse ale clientilor sai. Are o experienta de 90 de ani in domeniu si este leader in domeniul sau de activitate. FERONERIA PROD face parte din grupul italian ISEO SERRATURE, leader pe piata europeana.

REPREZENTANT VANZARI REGIUNEA SUD EST  -  FERONERIA PROD SA

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă