Reprezentant vanzari regional

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Experiență profesională în vânzări constituie un avantaj
  • Aptitudini de comunicare şi negociere
  • Punctualitate si seriozitate
  • Spirit de echipa
  • Permis de conducere auto categoria B
  • Cunoștințe informatice la nivel de utilizator (MsOffice, Outlook, ect.)

Descrierea jobului

Atributii:
  • Contact continuu cu partenerii existenți, vizite regulate
  • Găsirea de noi parteneri; încheiere de contracte noi
  • Participarea la pregătirea ofertelor, organizarea promoțiilor
  • Urmărirea feedback-ul pieței și transmiterea acestora supervizorul

Oferta nostra:
  • Oportunități de muncă pe termen lung
  • Venituri competitive
  • Sistem de comision motivațional
  • Mașină de firma, laptop, telefon mobil
  • Suport stabil din partea companiei
Judetele de acoperire:
  1. Cluj, Timis, Alba, Arad, Bihor, Salaj, SatuMare, Hunedoara, Carsaseverin, Gorj, Mehedinti

S.C. Ecorom Distribution S.R.L. este membru al unui grup de companii care distribuie chiuvete, electrocasnice si accesorii de bucătărie premium. În România, este reprezentant unic a mărcilor Blanco, De Dietrich, Bertazzoni, Ritter, Evido, Livinox.

Publicat 8 nov. 2021 Reactualizat 8 dec. 2021 Expiră 8 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos