Publicat 29 Iul 2021 | Reactualizat 28 Aug 2021 | Expiră 29 Aug 2021

Reprezentant vanzari regional

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Experiență profesională în vânzări de minim 3 ani
  • Aptitudini de comunicare şi negociere
  • Punctualitate si seriozitate
  • Spirit de echipa
  • Permis de conducere auto categoria B
  • Cunoștințe informatice la nivel de utilizator (MsOffice, Outlook, ect.)
  • Engleza – nivel mediu scris si conversational
  • Germana, italiana, maghiara – avantaj

Descrierea jobului

  • Contact continuu cu partenerii existenți, vizite regulate
  • Găsirea de noi parteneri; încheiere de contracte noi
  • Participarea la pregătirea ofertelor, organizarea promoțiilor
  • Urmărirea feedback-ul pieței și transmiterea acestora supervizorul
Oferta nostra:
  • Oportunități de muncă pe termen lung
  • Venituri competitive
  • Sistem de comision motivațional
  • Mașină de firma, laptop, telefon mobil
  • Suport stabil din partea companiei

S.C. Ecorom Distribution S.R.L. este membru al unui grup de companii care distribuie chiuvete, electrocasnice si accesorii de bucătărie premium. În România, este reprezentant unic a mărcilor Blanco, De Dietrich, Bertazzoni, Ritter, Evido, Livinox.

Expirat
Reprezentant vanzari regional  -  SC ECOROM DISTRIBUTION SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles