Publicat 20 Mai 2019 | Reactualizat 19 Iun 2019 | Expiră 20 Iun 2019

Reprezentant Vanzari Regional

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam pentru functia de Reprezentant Vanzari Regional, o persoana dinamica, comunicativa, flexibila, inovativa, care sa aiba cunostintele si abilitatile necesare desfasurarii activitatii de vanzari din cadrul firmei noastre:

  • experienta in vanzari, negociere si contractare;
  • orientare tehnica cu excelente abilitati de comunicare si organizare;
  • experienta in dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii actuali si potentiali;
  • dorinta de a evolua pe plan profesional si de a-si insusi cunostinte noi;
  • principii sanatoase de viata si simtul responsabilitatii;
  • initiativa si capacitate de rezolvare a problemelor;
  • dorinta de a reusi;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Mentine si dezvolta relatiile cu clientii actuali;
  • Identifica si contacteaza potentialii clienti in vederea contractarii;
  • Prezinta si promoveaza produsele comercializate in conformitate cu standardele si politica companiei;
  • Negociaza, contracteaza si urmareste cresterea portofoliului de produse si a volumului de vanzari pentru fiecare client;
  • Se asigura de respectarea conditiilor de plata;
  • Realizeaza rapoarte periodice de activitate.
Oferta (bonusuri, beneficii):
  • maşină de serviciu, laptop, telefon;
  • salariu + comisioane, bonusuri;
  • program de traininguri;
  • posibilitatea de dezvoltare profesionala pe termen lung, in cadrul unei echipe dinamice si competitive, intr-o companie de succes;

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Reprezentant Vanzari Regional  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles