Publicat 20 Feb 2021 | Expiră 23 Mar 2021

Reprezentant Vanzari Regional Moldova Fitofarmacii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta relevanta in vanzari ,reprezinta un avantaj experienta intr-o companie similara,si in distributie.
Cunostinte de operare calculator: Excel, Word, Microsoft Office
Abilitati foarte bune de comunicare, spirit organizatoric, de planificare a muncii efficient.
Abilitatile de persuasiune si perseverenta foarte bine dezvoltate
Spirit de echipa, simtul raspunderii

Minim studii medii
Permis de conducere cat B - Jobul implica deplasari frecvente in tara.
Aria de desfasurare a activitatii: Nord Est si Est -ul Romaniei.- Moldova – Bacau,Vaslui,Galati, Vrancea, Neamt, Iasi, Suceava, Botosani.

Descrierea jobului

Postul presupune mentinerea legaturii cu clientii deja existenti, precum si stabilirea de relatii comerciale cu noi parteneri.(ferme agricole, fitofarmacii, magazine cu specific agricol)

Atributii:
Prospectarea pietei
Extinderea portofoliului de clienti : identificare si atragere de noi client
Asumarea obiectivelor cantitative si calitative si orientarea activitatii spre rezultate;
Mentinerea legaturii cu clientii, dezvoltarea relatiilor cu clientii din portofoliu in scopul fidelizarii acestora;
Asigurare after sales service
Incheierea/semnarea contractelor
Realizarea targhetului de vanzari impus
Incasarea si gestionarea soldurilor,
Raportarea zilnica a activitatii catre superiorul direct
Compania activeaza in domeniul: productie si comercializare folie pentru agricultura, sisteme de irigatii si instalatii vinificatie, fertilizanti.

Jobul implica deplasari frecvente in tara.

Oferta (bonusuri, beneficii): pachet salarial bazat pe un salariu fix plus comision din vanzari , masina, telefon.

Expirat
Reprezentant Vanzari Regional Moldova Fitofarmacii  -  Exon Consult Partners S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles