Publicat 28 Mai 2020 | Expiră 28 Iun 2020

REPREZENTANT VANZARI - PUNCT DE LUCRU IASI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinţe:
- studii superioare;
- cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj;
- permis de conducere categoria B;
- capabil să asimileze cunoştinţe noi;
- persoana onestă, corectă, ordonată;
- abilităţi de negociere şi comunicare;
- experienţa anterioară este binevenită, dar nu obligatorie;
- capacitate de organizare a afacerii pe o anumită zonă;
- disponibilitate deplasări pe o anumită zonă.

Descrierea jobului

Se ofera:
- maşină de serviciu full time;
- mediu dinamic şi competitiv.

Firma GRUP TICO ROMANIA acţionează pe piaţa consumabilelor tipografice din anul 1998 importând şi comercializând prin filialele sale din ALBA IULIA, BRAŞOV, BUCUREŞTI, CLUJ NAPOCA, IAŞI şi TIMIŞOARA cea mai variată gamă de materii prime pentru tipografii, provenite de la prestigioase firme.

Expirat
REPREZENTANT VANZARI - PUNCT DE LUCRU IASI  -  GRUP TICO ROMANIA IMPEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles