Publicat 13 Mar 2018 | Reactualizat 10 Apr 2018 | Expiră 13 Apr 2018

Reprezentant vanzari PUBLICITATE

5 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii/superioare
- Experienta in vanzari B2B de minimum 2 ani cu rezultate dovedite in deschiderea de noi conturi prin abordare directa (constituie avantaj portofoliu clienti HoReCa)
- Tanar(a) dinamic (a), dornic(a) de afirmare cu o buna capacitate de adaptare si excelente abilitati de comunicare si negociere, planificare si organizare a activitatilor
- Cunostinte de limba engleza la nivel de mediu – bun
- Cunostinte operare calculator (Word, Excel, Power Point); avantaj cunostinte Corel Draw/Adobe
- Avantaj:carnet de conducere categoria B si disponibilitate pentru deplasari in interes de serviciu

Descrierea jobului

Descriere job/Responsabilitati:
- Implementeaza strategia de vanzari pentru achizitia unor noi categorii de clienti si pentru imbunatatirea situatiei existente
- Intocmeste rapoarte periodice privind situatia din piata si propune planuri de actiune pe termen scurt, mediu si lung
- Dezvolta portofoliul de clienti si proiecte, urmareste tendinte si oportunitati ale pietei
- Contacteaza potentialii clienti, reprezinta compania, prezinta si promoveaza direct produsele/serviciile prin realizarea de oferte pentru clientii potentiali si cei existenti
- Realizeaza planurile de vanzari si livrari catre clienti/piata
Oferta: pachet salarial specific (salariu, comisioane, bonusuri, logistica) si un plan de cariera motivant.

Din 1995 oferim clienţilor nostri servicii complete de promovare. Creăm permanent servicii şi produse noi şi ne place să lansăm proiecte îndrăzneţe. A venit vremea, din nou, să ne gândim la extindere. Dacă eşti pus pe treaba în domeniul nostru, aici e locul tău. Te aşteptăm!

Expirat
Reprezentant vanzari PUBLICITATE  -  3 MEDIA SRL