Reprezentant vanzari program software pt institutii publice

Oraș de lucru Toate oraşele
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Minimum 1 an de experiență directă în vânzări (vanzari catre institutiile si autoritatile publice locale constituie un avantaj)
Bune abilități de comunicare, dinamism, capacitate de organizare;
Dorința și disponibilitatea de a învăța lucruri noi;
Disponibilitatea la deplasări
Energic si motivat de rezultate
In cautare de oportunitati de cariera si dezvoltare personala, rezultatele exceptionale sunt recompensate pe masura
Poate fi atat persoana fizica cat si juridica
In cazul persoanelor fizice minim studii medii cu diploma de bacalaureat
Detinator permis de condudere categoria B
Sa se exprime in mod adecvat, sa aiba o atitudine respectuoasa, sa acorde atentie, sa asculte activ si sa incurajeze o atmosfera conversationala deschisa
Sa fie o persoana orientata spre rezolvarea problemelor, sa utilizeze metode pentru a genera idei si solutii, sustinute de un plan de actiune
Abilitatea de a-si seta obiective clare si ambitioase, pe care sa le urmareasca fara a fi instruit in acest sens
Cunostinte PC (MS Office, Outlook, Web)

Descrierea jobului

Jobul vizeaza interactiunea cu institutiile si autoritatile publice locale din Romania (zona de activitate toata tara)
Candidatii vor fi selectati pe zone de activitate functie de interesul aplicat
Viziteaza institutiile si autoritatile publice din zona arondata, in vederea prezentarii produsului
Sustine prezentari tehnice privind produsul
Negociaza ofertele, termenii si conditiile contractelor
Inchide procesul de vanzare si furnizeaza suport in after-sales
Actualizeaza permanent statusul proiectelor , raportul vizitelor
Evalueaza baza de date activa cu privire la potential
Prin aplicarea CV-ului tau la acest job,consideram ca esti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform GDPR, aceste date fiindu-ne necesare in desfasurarea procesului de selectie si recrutare.
Oferta noastra:
-contract de colaborare pe baza de comision de 25% brut din valoarea produsului
-oferim training online in vederea cunoasterii si utilizarii produsului pentru putea fi prezentat in mod explicit clientului

Assa Construct Consulting SRL activeaza in domeniul consultantei in achizitii si lucrari publice cu o experienta de peste 11 ani , experienta practica care a stat la baza dezvoltarii de produse software legate de acest domeniu, unice in Romania si anume:
PublicInvest-program software de gestionare si implementare a contractelor si obiectivelor de investitii publice si K-Book-program software de elaborare a Cartii tehnice a constructiei pentru lucrari din toate domeniile de constructii
Publicat 27 apr. 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos