REPREZENTANT VANZARI PRODUSE TEHNICE

ASPAD COM SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cautam o persoana:
- stabila la locul de munca
- dinamica, perseverenta si organizata in activitatea zilnica
- care manifesta initiativa si abilitati de negociere - relationare
- cu cunostinte tehnice in domeniul mecanic

Descrierea jobului

Atributii:
- promovarea si vanzarea produselor din portofoliul de distributie al firmei catre fabrici, servisuri si magazine
- mentinerea si dezvoltarea retelei de clienti pe judetele alocate
- urmarirea incasarilor

Se ofera:
- salariu fix + bonusuri raportate la vanzari si incasari
- bonus de performanta
- tichete de masa pe card
- masina full time
- smartphone si laptop
- abonament de sananate la clinica privata
- training la angajare si instruiri periodice

Firma Aspad si-a inceput activitatea in anul 2000 in Bucuresti, in prezent activand la nivel national. Portofoliul de distributie s-a diversificat permanent, fiind format din produse chimice pentru reparatii, intretinere, curatare (Henkel, Akemi, Tetrosyl), scule si consumabile profesionale (Stahlwille, Gedore, Usag, BGS, Chicago Pneumatic, Ruko, Norton, Wendt, Osborn, Metabo, Hitachi, Milwaukee), consumabile si accesorii auto (Philips, Osram, Narva, Hella). Deservim clienti din domenii diverse: fabrici, servisuri auto si utilaje, magazine auto si tehnice, lanturi de benzinarii, hypermaket-uri. Asiguram asistenta tehnica si comerciala la nivel national, prin reprezentanti de vanzari zonali. Livram in 24 ore in toata tara, din depozitul central situat pe centura de nord a Bucurestiului.
Publicat 5 iul. 2021 Reactualizat 2 aug. 2021 Expiră 4 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos