Publicat 31 Ian 2021 | Expiră 03 Mar 2021

Reprezentant vanzari - productie tipografica

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Serios, dinamic, perseverent, cu experienta anterioară în domeniul tipografic si al vanzarilor;
Aptitudini de comunicare si relationare;
Atentie la detalii si capacitate de negociere;
Orientare spre obtinerea rezultatelor;
Disponibilitate de a calatori (deplasare in teren, vizite la clienti);

Descrierea jobului

Postul presupune promovarea si vanzarea produselor tipografice fabricate de companie.
- Identifica si contacteaza clienti noi;
- Prezinta si negociaza oferta de produse si servicii;
- Negociaza si incheie contracte;
- Urmareste realizarea contractelor (livrarea produselor - incasarea banilor);
- Tine legatura cu clientii din portofoliu.

Se ofera salariu atractiv si conditii de munca avantajoase.

IMONA GRUP Packaging este parte a grupului de companii IMONA GRUP, producator de etichete autoadezive in rola, etichete wrap-around, etichete cut & stuck, ambalaje din hartie si carton si alte servicii de tipar, constituind un etalon de calitate în domeniu.

Expirat
Reprezentant vanzari - productie tipografica  -  IMONA GRUP PACKAGING

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles