Publicat 31 Iul 2019 | Expiră 31 Aug 2019

REPREZENTANT VANZARI PRODUCTIE PUBLICITARA SI TIPAR DIGITAL

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • experienta anterioara in vanzarea de servicii de productie publicitara;
  • capacitate buna de organizare, planificare si gestionare a activitatilor;
  • initiativa, atitudine pozitiva si orientarea spre rezultate;
  • abilitati de operare PC, cunoasterea programelor de grafica reprezinta un avantaj;
  • abilitati de comunicare si interrelationare;
  • persoana organizata, capabila sa isi stabileasca si sa lucreze in functie de prioritati;

Descrierea jobului

  • preluarea apelurilor telefonice, transmiterea de oferte, vanzarea produselor si a serviciilor companiei;
  • experienta in domeniul productiei publicitare, constituie un avantaj;
  • stabilirea, menținerea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii;
  • abilitati de negociere si persuasiune;
  • capacitate de lucru cu termene limita de predare a comenzilor;
  • deschizi zilnic dialogul cu potențiali clienți si ii vizitezi (in general agentii de publicitate si companii mari);
  • prezinți serviciile și produsele companiei către parteneri;
  • găsești soluții pentru nevoile clienților;
  • administrezi comenzile și oferi un client service de excepție;
  • gestionezi incasarea facturilor;
  • propui idei noi de abordare a clientilor;

Ce oferim:
  • oportunitatea de a lucra intr-un domeniu provocator și in cadrul unei echipe in plina dezvoltare;
  • mediul de lucru relaxant;
  • colaborare pe termen lung;
  • masina de serviciu, telefon de serviciu;
  • pachet salarial competitiv care include bonusuri în funcție de rezultatele personale

Companie medicală privată înființată în anul 1995, astăzi una dintre primele companii medicale românești. Rețea națională consolidată aflată într-un proces continuu de evoluție. Mediu de lucru bazat pe perfomanță individuală și colectivă, pe valorile economiei de piață și ale tradițiilor naționale românești.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

REPREZENTANT VANZARI PRODUCTIE PUBLICITARA SI TIPAR DIGITAL  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles