Publicat 10 Oct 2019 | Reactualizat 07 Nov 2019 | Expiră 10 Nov 2019

REPREZENTANT VANZARI PRIN TELEFON

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii superioare finalizate sau postliceala asistent de farmacie;
• Vorbitor de limba maghiara;
• Cunostinte excel- nivel mediu ;
• Abilitati de comunicare si relationare;
• Perseverenta in negociere;
• Persoana flexibila si adaptabila la situatii noi;
• Experienta pe un post similar minim un an- reprezuinta un avanataj.

Descrierea jobului

• Contacteaza si dezvolta relatii cu clientii alocati conform procedurilor si standardelor interne ale companiei;
• Intocmeste comenzile pentru clienti, in concordanta cu conditiile comerciale negociate (discount, termen de plata, etc);
• Respecta planificarea privind contactarea telefonica a clientilor si oferirea de solutii specifice nevoilor lor;
• Rezolva reclamatiile si realizeaza retururile;
• Promoveaza produsele si serviciile comercializate de companie prin vanzarea telefonica;
• Intocmeste rapoarte solicitate de catre superiori.

Alliance Healthcare Romania este unul dintre cei mai importanti distribuitori de medicamente si parafarmaceutice, membru Walgreens Boots Alliance, lider mondial in industria farmaceutica si de frumusete, prezent in 25 de tari si avand peste 415,000 de angajati.

In cadrul Walgreens Boots Alliance avem o retea de distributie cu peste 390 de centre ce deservesc 230,000 de farmacii, centre de sanatate si spitale, avand in portofoliu branduri mari precum: Walgreens, Duane Reade, Boots, No7, Botanics, Liz Earle, Soap & Glory etc.

In Romania suntem o echipa de peste 1.200 de profesionisti, orientata spre inovatie si evolutie, si ne desfasuram activitatea la nivel national prin cele 6 depozite si 14 reprezentante locale. Pentru ca ne gasesti in plin proces de rebranding, pana cand site-ul nostru va fi gata, pentru mai multe informatii poti accesa www.walgreensbootsalliance.com.

Te asteptam in echipa noastra, aplicand la unul din posturile vacante din cadrul companiei.

Expirat
REPREZENTANT VANZARI PRIN TELEFON  -  Farmexpert DCI SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles