Publicat 17 Mai 2019 | Reactualizat 14 Iun 2019 | Expiră 17 Iun 2019

Reprezentant vanzari prin telefon - Cluj

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii medii / superioare;
Experiență în activitatea de telesales (reprezintă un avantaj);
Abilități de comunicare și convingere;
Abilități de prezentare, seriozitate, conștiinciozitate;
Abilităţi de lucru cu calculatorul: Word, Excel, PowerPoint;

Postul este disponoibil pentru o perioadă determinată.

Descrierea jobului

Prezentarea și promovarea telefonică a produselor din oferta comercială a companiei;
Identificarea necesităţilor clienţilor, prin telefon;
Generarea de comenzi de marfă;
Administrarea portofoliului de clienţi;
Realizarea nivelului de performanţă conform criteriilor şi planurilor de vânzări ale companiei;
Realizarea rapoartele solicitate de către superiorul direct în legătură activitatea desfășurată;
Atingerea și depășirea targetului lunar agreat cu managerul direct;
Urmărirea derulării comenzilor şi încasărilor, planificarea încasărilor.

Beneficii:
* Pachet salarial competitiv (salariu fix, bonusuri în funcţie de performanţă, tichete de masă);
* Instrumente de lucru performante;
* Oportunitate de a lucra într-un mediu orientat spre excelenţă;
* Şansa de a beneficia de pregătire consistentă în domeniul vânzărilor asigurată de o echipă profesionistă;
* Susţinere în construirea unei cariere de succes.

Europharm Distribuție este una dintre cele mai importante companii de distribuție farmaceutică din piața locală, cu o activitate de 20 de ani și un portofoliu care depășește 3.500 de produse de la peste 75 de furnizori locali și internaționali.

Oferim pentru producătorii și furnizorii de produse farmaceutice din România o gama largă de servicii, precum: depozitare, manipulare, facturare, operațiuni de transport, livrare, dar și servicii logistice pentru mostre, studii clinice și materiale promoționale.

Expirat
Reprezentant vanzari prin telefon - Cluj  -  SC EUROPHARM HOLDING SA