Publicat 06 Dec 2017 | Reactualizat 03 Ian 2018 | Expiră 06 Ian 2018

Reprezentant Vanzari Piese de Schimb

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare (profil tehnic/economic);

- Experienta in vanzari, domeniul auto - constituie avantaj;

- Cunostinte PC (MS Office);

- Permis auto: categoria B;

- Engleza nivel conversational;

- Persoana flexibila si foarte bine organizata, cu bune abilitati de comunicare si negociere.

Descrierea jobului

- Prezinta clientilor oferta de servicii si piese de schimb a companiei;

- Realizeaza target-ul cantitativ, valoric si calitativ individual stabilit;

- Gestioneaza portofoliului de clienti;

- Prospecteaza aria atribuita, viziteaza/contacteaza clientii existenti si potentiali;

- Identifica si analizeaza nevoile clientilor si le inainteaza oferte personalizate;

- Negociaza oferta din punct de vedere tehnic si financiar cu clientul;

- Se preocupa in permanenta de cresterea nivelului de satisfactie al clientilor.

Descrierea companiei

Misiunea noastră:

Ca singur dealer de proprietate Iveco din România, misiunea noastră este să devenim leader în segmentul nostru de piața și să ne transformăm în prima opțiune de achiziție a clienților de vehicule comerciale.

Viziunea noastră: Să aducem în piața din România experiența grupului la nivel mondial în materie de inovație, tehnologii regenerabile, eficientă și performanță și să le oferim clienților noștri servicii la standarde internaționale, adaptate necesităților lor specifice.

Determinare. Pentru clienţii noştri ne dorim să fim cei mai buni. De aceea în mod constant încercăm să ne îmbunătăţim serviciile şi produsele pe care le oferim.

Încredere. Prin corectitudine reuşim să ne respectăm angajamentele luate şi să nu ne asumăm obiective pe care nu le putem realiza fiind astfel un partener de încredere pentru clienţii nostri.

Performanţă. Credem că performanţa produselor şi serviciilor noastre înseamnă în primul rând să-i oferim clientului un instrument prin care susţinem creşterea afacerii sale.

Expirat
Reprezentant Vanzari Piese de Schimb  -  Iveco