Reprezentant vanzari pharma

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Experienta pe o pozitie similara de min.3 ani.
Studii superioare finalizate.
Bune abilitati de comunicare, relationare cu clientii interni si externi.
Orientare catre rezultate prin buna planificare si organizare a activitatilor.
Persoana responsabila, flexibila; bun team player.
Buna intelegere a mediului de afaceri si a principiilor comerciale.
Carnet de conducere categoria B, limba engleza – nivel mediu.

Descrierea jobului

promovarea produselor din campaniile comerciale interne desfasurate prin distribuitorii autorizati in aria geografica desemnata, pentru obtinerea maximului de notorietate si vizibilitate in punctele de vanzare farmaceutice
promoveaza imaginea si serviciile companiei in relatia cu clientii farmacii independente;
contribuie la cresterea portofoliului de clienti, prin identificarea acestora pe piata pharma;
stabileste si mentine o buna relatie de afaceri cu toti clientii de pe zona arondata;
urmareste evolutia pietei din punct de vedere al politicilor comerciale;
identifica oportunitati de afaceri si finalizeaza contracte pe termen lung, securizeaza cifra de afaceri si termenele de p

Descrierea companiei

Ce iti oferim daca vom lucra impreuna

Un pachet salarial motivant, telefon, laptop si autoturism de serviciu. Se ofera in plus prime si premii stimulative, corespunzatoare performantei individuale.
Publicat 28 ian. 2022 Expiră 27 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos