REPREZENTANT VANZARI pentru zona Bucuresti

SC VITASLIM srl 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Așteptările noastre sunt:

• Să aveți experiență în comercializarea produselor farmaceutice
• Să aveți simț comercial dezvoltat și abilități de a vinde produse de sănătate
• Să aveți gândire de antreprenor și spirit de inițiativă
• Să aveți capacitatea de a vă prioritiza sarcinile și a vă organiza programul de lucru în cel mai eficient mod
• Să cunoașteți limba engleză

Descrierea jobului

Principalele responsabilități pe care le veți avea sunt:

• Prezentarea produselor și promoțiilor într-un mod atractiv
• Dezvoltarea și negocierea activităților comerciale și de marketing cu clienții cheie
• Prioritizarea sarcinilor și gestionarea eficientă a timpului
• Managementul portofoliului de clienți existenți și mărirea portofoliului
• Construirea unei relații comerciale pe termen lung cu farmaciștii
• Întocmirea rapoartelor periodice de activitate

Ce vă oferim:

• Salariu competitiv
• Birou într-o clădire de birouri clasa A
• Bonusuri periodice în funcție de performanțele individuale
• Posibilitatea de a lucra cu o echipă de oameni motivați într-o companie internațională
• Formare și dezvoltare continuă
• Pachete cadou (bonusuri) de Crăciun și de Paște
• Bonuri de masă și cafea caldă în orice moment al zilei
• Asigurare privată de sănătate
• Activități distractive de team building
• Structură ierarhică plană

Noi suntem „Vitaslim SRL” – o companie internațională cu o dezvoltare rapidă în domeniul suplimentelor alimentare și reprezentant exclusiv al produselor “VITASLIM INNOVE”. Produsele inovatoare pe care le comercializăm sunt fabricate în Franța. Misiunea noastră este să le oferim consumatorilor tot ce este mai bun pentru sănătatea lor. Pentru formarea Departamentului de vânzări avem nevoie de doi reprezentanți de vânzări pentru București și împrejurimi.

Publicat 15 Sept. 2022 Reactualizat 15 Oct. 2022 Expiră 15 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.