de ani Fără Frică...

Publicat 05 Iul 2006 | Reactualizat 17 Iul 2006 | Expiră 05 Aug 2006

Reprezentant Vanzari pentru orasele Cluj, Baia Mare, Satu Mare, Oradea

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele criterii de selectie:
- experienta minim un an in activitatea de vanzare directa;
- studiile superioare constituie un avantaj;
- cunostinte operare PC (Word, Excel, Outlook);
- permis auto categoria B;
- foarte bune abilitati de relationare interpersonala si negociere;
- spirit intreprinzator.

Descrierea jobului

- Promovarea produselor companiei pe piata;
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- Stabilirea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
- Realizarea obiectivelor de vanzari trimestriale si anuale;
- Intocmirea rapoartelor privind activitatea depusa.

Se ofera un pachet salarial atractiv.

Firma Inform Lykos S.A., membra a unui grup de companii multinational, activeaza in domeniul tipografic si al serviciilor IT fiind specializata in productia de: formulare fiscale cu regim special, personalizate, formularistica comerciala, tiparirea de date variabile, personalizare carduri, programe de fidelizare, etc. In prezent, in Romania compania numara 470 de angajati.

Expirat
Reprezentant Vanzari pentru orasele Cluj, Baia Mare, Satu Mare, Oradea  -  INFORM LYKOS SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles