Publicat 12 Mar 2019 | Expiră 12 Apr 2019

REPREZENTANT VANZARI - PARTENER ORANGE

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

BACAU, BUCURESTI, CONSTANTA, BOTOSANI, TARGU NEAMT, ONESTI, IASI, BRASOV,

Echipa noastra este tanara, dinamica, profesionista si dedicata misiunii de a mentine nivelul de satisfactie a clientilor nostrii.
Incurajam si apreciem spiritul de initiativa, seriozitatea, originalitatea si munca in echipa.
Oferim training- uri in scopul dezvoltarii profesionale individuale .

Fii colegul nostru si bucura- te de o cariera surprinzatoare !

Descrierea jobului

Ce vei face

  • Promovarea, vanzarea si gestionarea produselor si serviciilor Orange in magazinele proprii;
  • Informarea clientilor cu privire la produsele si serviciile din portofoliu Orange;
  • Identificarea nevoilor clientilor si propunerea celor mai bune solutii;

Ce asteptam de la tine
  • Studii medii finalizate
  • Atitudine pozitiva si orientare catre client
  • Spirit de echipa
  • Experienta in domeniu - reprezinta un avantaj
  • Seriozitate si perseverenta in atingerea obiectivelor propuse

Ce iti oferim
  • Venituri motivante corelate cu realizarile individuale
  • Asigurare medicala si asigurare de viata private
  • Tichete de masa/tichete de vacanta/pensie private pilonul III/abonament la sala/prima de transport/ ajutor pentru educatie copil
  • Un mentor care sa te ghideze in prima perioada a activitatii
  • Un plan de invatare conceput special pentru tine
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala
  • Posibilitati reale de avansare in cariera
  • Un mediu de lucru placut, modern si dinamic

Descrierea companiei

ELECTRIC PLUS SRL BACĂU a fost inființată in anul 1995.
Isi desfasoara activitatea pe doua linii de afaceri cu 600 de angajati.

1. Comercializare produselor si serviciilor GSM, prin 40 de magazine sub franciza Orange, cu 220 angajati.
2. Productie tamplarie termoizolanta: usi si ferestre, rulouri si usi sectionale, sub brandul Barrier, cu 280 angajati.

Linia de bussines GSM Orange are o istorie bogata.
In 1998 ELP devine partener Dialog/Orange actual, urmeaza deschiderea magazinelor, in orasul Bacau, apoi in judet, ajungand la 14 magazine in 2009.
Din 2010 se extinde in zona Moldova , la sfarsitul anului 2011 se deschid inca 13 magazine, acoperind toate judetele din Moldova.
In anul 2013 extinderea are loc si in sudul tarii cu inca 13 magazine.

Expirat
REPREZENTANT VANZARI - PARTENER ORANGE  -  ELECTRIC PLUS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles