de ani Fără Frică...

Publicat 14 Ian 2016 | Expiră 25 Ian 2016

Reprezentant vanzari papetarie

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cele de mai jos iti sunt familiare?
- dovedesti o buna capacitate de invatare si adaptare, care poate compensa o eventuala experienta mai redusa in vanzari si relationarea cu clientii
- ai o atitudine deschisa si flexibila fata de client, respectand totodata standardele de profesionalism ale firmei
- stii sa identifici nevoile clientului (prezent sau potential) si sa le intampini cu o oferta atractiva si individualizata
- iti place sa negociezi si sa convingi, cu alte cuvinte sa vinzi produsele din portofoliul tau
- esti o fire dinamica, pozitiva, ai initiativa, iti plac provocarile si nu te temi de eventualele situatii problematice care pot aparea
- esti disponibil atunci cand esti solicitat si te bucuri atunci cand clientul este multumit
- daca ai studii superioare sau medii finalizate, posezi cunostinte de limba engleza, de operare calculator MS Office si permis de conducere categoria B, te asteptam cu caldura sa ni te alaturi

Descrierea jobului

Ce vei face ?
- promovezi si comercializezi produsele si serviciile noastre: produse papetarie si birotica, produse IT , consumabile
- cercetezi piata si identifici potentiali clienti pentru a largi portofoliul existent de clienti
- intretii si dezvolti relatia cu clientii actuali prin ingenioase strategii de fidelizare
- concepi si prezinti oferte clientilor, fie telefonic, fie la sediul acestora
- te preocupi pe rand de vanzarea directa a produsului, oferi informatii sau, la nevoie, consultanta post-vanzare, urmarind obtinerea unui feedback din partea clientului pentru a imbunatati relatia cu acesta
- te asiguri de buna desfasurare a incasarii soldului clientilor
- intocmesti rapoarte de activitate

Descrierea companiei

Cine suntem noi?

Incremental este o companie cu notorietate si standarde ridicate, caracterizata prin responsabilitate, consecventa si stabilitate, ce activeaza de mai bine de 20 de ani in domeniul vanzarii de echipamente, consumabile si accesorii in piata clientilor business de  birotica, horeca si igiena profesionala, comercializand branduri de top  si servicii de consiliere si mentenanta adaptate solicitarilor si respectiv nevoilor clientilor nostri.

Ne place sa muncim in echipa si  pretuim in acelasi timp contributia fiecaruia in parte, nu ne sperie efortul sustinut si stim si sa ne distram. Dorim sa fim cei mai buni si ne tratam cu profesionalism si corectititudine partenerii in afaceri. Ne dezvoltam in pas cu cerintele actuale si suntem mereu promotori ai unor solutii inovatoare si de inalta calitate in toate domeniile pe care le acoperim.

Expirat
Reprezentant vanzari papetarie  -  INCREMENTAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles