Reprezentant vanzari Orange Store

Intercont GSM srl - 5 poziții
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- cunostinte operare PC - contabilitate primara;
- experienta relevanta in vanzari;
- experienta in conducerea unei echipe constituie avantaj;
- spirit de initiativa;
- orientare spre performanta si dezvoltare profesionala.

Descrierea jobului

Descriere job:
• Sa indeplineasca planul de vanzari in conformitate cu standardele de calitate Orange Romania
• Sa desfasoare in buna conditii programul de fidelizare
• Sa creeze o relatie directa si de durata cu clientii din magazin.

Responsabilitati:
- sa promoveze produsele si serviciile Orange
- sa ofere consiliere si sa raspunda solicitarilor clientilor
- sa verifice documentele pentru incheierea contractelor cu clientii Orange
- sa gestioneze stocurile de marfa transferate spre vanzare
- sa arhiveze documentele financiar – contabile
- sa realizeze inventarul general (o data pe luna)
- sa faca demonstratii pentru telefoane , laptopuri si servicii de date
- sa inregistreze corect operatiunile efectuate ca urmare a solicitarilor clientilor.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- salariu fix atractiv
- bonusuri corelate cu realizarile personale si ale echipei
- telefon de serviciu
- training-uri si programe de formare si dezvoltare profesionala
- concursuri cu premii atractive.

Descrierea companiei

Intercont GSM srl
Publicat 26 apr. 2022 Expiră 26 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos