Reprezentant vanzari online/Sales representative

SC PHS DUAL SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate,
  • Bune abilitati de comunicare,
  • Exprimare fluenta si corecta in limba romana, atat vorbit, cat si in scris,
  • Experienta de minim 3 ani in domeniul vanzarilor B2B,
  • Experiență în gestionarea retailerilor online și a platformelor de comerț electronic
  • Limbă străină: engleză citit/vorbit, cel puțin nivel mediu,
  • Atitudine pozitiva, personalitate optimista si motivata,
  • Capacitate de lucru individual si in echipa,
  • Capacitate de organizare si prioritizare activitati zilnice,
  • Foarte bune cunoştinţe de utilizare PC,
  • Permisul de conducere cat. B,
  • Disponibilitatea pentru deplasari scurte.

Descrierea jobului

  • Gestioneaza relatia cu clientii directi si cu reteaua de distributie, identifica si implementeaza noi oportunitati de dezvoltare a cifrei de afaceri cu acestia,
  • Identifica proiectele de interes si intocmeste ofertele comerciale,
  • Manageriaza prezenta firmei pe magazinele online partenere,
  • Prospecteaza piata pentru identificarea potentialilor clienti,
  • Organizeaza si gestioneaza promotiile,
  • Identifica nevoile si tendintele pietei,
  • Monitorizeaza si raporteaza periodic evolutia vanzarilor.

Beneficii

Pachet salarial competitiv (salariu fix motivant si bonusuri în funcţie de performanţă),
Masina de serviciu, telefon, laptop,
Oportunitate de a lucra într-un mediu orientat spre dezvoltare profesionala
Acces facil la birou (punctul de lucru se afla in zona Drumul Taberei)

PHS DUAL, importator si distribuitor national de echipamente si utilaje profesionale de curatenie si igiena, ale celor mai importante branduri internationale : Valera, Tork, Losdi , Esenia, Mediclinics, Vermop, Kimberly Clark.

PHS DUAL activeaza pe doua directii principale : o data ca furnizor pentru retelele mari de magazine ( Dedeman, Hornbach, Metro etc) si a doua oara ,ca magazin on-line ce ofera solutii si utilaje profesionale de igiena si curatenie.
Publicat 31 ian. 2022 Reactualizat 28 feb. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos