Publicat 27 Aug 2007 | Expiră 29 Aug 2007

REPREZENTANT VANZARI OK 15.10

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

* Absolvent studii medii sau superioare;
* Experienta relevanta in domeniu: min. 1 an in vanzari;
* Cunostinte bune MS Office, INTERNET;
* Cunostinte bune de limba ENGLEZA (constituie avantaj);
* Permis auto, categoria B cu experienta.

Candidatul ideal trebuie sa aiba un aspect placut ingrijit, sa fie o persoana atenta la detalii, motivata de performanta si cu dorinta de a castiga cat mai mult, optimista, care nu se descurajeaza usor.

Descrierea jobului

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!In consecinta, va asteptam sa efectuati o programare pentru sustinerea interviului la telefon:327.66.55 sau 327.79.79; in fiecare zi intre orele 9:00 si 17:00.

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Reprezentarea si promovarea produselor firmei in relatiile cu clientii;
* Vanzarea produselor firmei si incasarea facturilor;
* Organizarea si planificarea vizitelor la clienti;
* Intocmirea de rapoarte de activitate zilnice si saptamanale;
* Este responsabil cu implementarea programelor de marketing;
* Asigurarea consultantei in utilizarea produselor comercializate.

BENEFICII:

- Salariul NET lunar va fi dupa perioada de proba (2 luni) cuprins intre 1600 si 2200 RON (salariul de baza 1000 RON + 4% (2% - din vanzari si 2% - din incasari) si bonusuri in functie de realizari;
- In perioada de proba (2 luni) salariul va fi de 1500 RON (salariul de baza 1000 RON + 500 RON bonus clienti noi - 50 lei/client nou);
- Se ofera bonificatii / prime in functie de realizari;
- Se ofera auto la dispozitie, telefon, prime si bonificatii in functie de realizari.
- Program de lucru L-V: 8.45-18.00, specific postului;
- Perioada de proba este de 2 luni.
- Exista posibilitati reale de promovare.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MODALITATE DE INSCRIERE:

SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT ABSOLUT INSUFICIENTE !!
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9:00-17:00 la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 .

Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU:

* Companie cu profil de activitate:
- Import si distributie de produse cosmetice, aparatura si mobilier destinate exclusiv saloanelor de coafura.
* Locatia: sector 6 Bucuresti.

www.mediamarket.ro

Expirat
REPREZENTANT VANZARI OK 15.10  -  MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY