de ani Fără Frică...

Publicat 30 Oct 2019 | Reactualizat 27 Nov 2019 | Expiră 27 Nov 2019

REPREZENTANT VANZARI MURES-HARGHITA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta profesionala in vanzari de minimum 2 ani de preferat in domeniul Farma
- Constituie avantaj studiile superioare finalizate in domeniul economic
- Cunostinte solide despre piata/segment
- Persoana cu viziune si integritate profesionala, dinamica, proactiva si cu excelente abilitati de comunicare
- Permis de conducere cat.B
- Domiciliu stabil in Tirgu Mures
- Cunostinte avansate operare PC in special Microsoft Office Excel

Descrierea jobului

Noul/noua coleg/a va avea misiunea de a impulsiona vanzarile Companiei, fiind responsabil/a pentru:

- Promovarea produselor si a imaginii companiei Alevia;
- Initierea, dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii din zona alocata, repectiv judetete Mures si Harghita
- Preluarea comenzilor si incasarea contravalorii produselor vandute
- Atingerea si depasirea obiectivelor propuse;
- Monitorizarea mediului concurential al suplimentelor naturale

Beneficii oferite:
- Posibilitate de dezvoltare profesionala si personala
- Pachet motivant de compensatii si beneficii;
- Training specializat;
- Lucrul in cadrul unei echipe competitive si profesioniste;
- Un mediu de lucru dinamic si prietenos;

-Firma este producatoare de suplimente nutritive (vitamine) si ceaiuri, acreditata ISO 9001, cu distributie nationala in farmacii si magazine naturiste.
-Mai multe informatii despre noi gasiti la http://www.alevia.com.ro/

Expirat
REPREZENTANT VANZARI MURES-HARGHITA  -  ALEVIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles