Reprezentant Vanzari Moldova

SC OPTIMED SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Bacau, Iasi și alte 1
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • studii superioare,
  • foarte bune abilitati de comunicare,
  • experienta in vanzari minim 2 ani, preferabil domeniul sanatatii,
  • disponibilitate la deplasari in zona Moldova (Bacau, Iasi, Suceava, Botosani, Piatra Neamt, Braila, Galati )
  • seriozitate, dinamism, organizare si planificare a actiunilor proprii,
  • respectarea modalitatii de raportare,
  • capacitate de inter-relationare si dezvoltare a unei relatii pe termen lung cu clientii cheie.

Descrierea jobului

  • Prezentarea si negocierea ofertei,
  • promovarea produselor,
  • merchandising,
  • pregatire a personalului clientilor,
  • planificare personala,
  • prospectarea pietei si identificarea oportunitatilor,
  • atragerea de noi clienti,
  • urmarirea activitatii concurentei,
  • participarea la congresele de profil din tara.
  • Atingerea targetului lunar.

Se ofera
  • program de instruire,
  • salariu fix si bonus in functie de realizari,
  • notebook, masina de servici, telefon mobil.

Importator si distribuitor de lentile de contact si solutii de intretinere, aparatura medicala destinata oftalmologiei.
Publicat 21 ian. 2022 Expiră 20 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos