Publicat 22 Iul 2019 | Reactualizat 19 Aug 2019 | Expiră 22 Aug 2019

Reprezentant vanzari mobil - locatia Caracal

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare/ medii în domeniul economic, energetic;
Cunoștințe de operare în MS Office;
Abilități de comunicare și negociere;
Abilități de organizare, planificare și gestionarea concomitentă a mai multor sarcini;
Spirit întreprinzător, inițiativă, caracter dinamic și cooperant;
Capacitate de lucru în echipă și în situații limită ;
Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Menținerea portofoliului existent de clienți prin acțiuni de retenție ;
Mărirea portofoliului de clienți prin acțiuni de achiziție, încheiere contracte de furnizare pentru locuri de consum noi sau existente și recuperare de clienți ;
Ofertarea clienților din piețe externe și a celor din piețe interne, care au făcut obiectul unei acțiuni de marketing.

CEZ Group ranks among the largest power utilities in Europe, both in terms of installed capacity and number of customers. CEZ Group is a key player on the Central European electricity market and is the second biggest exporter of electricity in Europe. CEZ Group covers various industrial areas ranging from the extraction of raw materials and electricity generation through the electricity distribution and sale of electricity generation by-products. Following the acquisition of three distribution companies in Bulgaria, one in Romania (Electrica Oltenia), two Polish power plants and one Bulgarian power plant, CEZ Group has become a multinational enterprise comprising of over 90 Czech and foreign companies.

Expirat
Reprezentant vanzari mobil - locatia Caracal  -  CEZ VANZARE SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles