Reprezentant vanzari/merchandiser - modern trade - TIMISOARA

CONFIDENTIAL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- aptitudini de a lucra independent, organizat, capabil de a se auto motiva pentru îndeplinirea obiectivelor;
- adaptarea la un program de lucru flexibil, prelungit, precum si disponibilitatea de a se deplasa in afara localității de reședința, aproximativ 10 zile pe luna, in medie 2500 km lunar;
- abilități de comunicare, negociere si vânzare, spirit comercial;
- de preferat cu experiență anterioara: consultant vânzări in rețele de DIY: DEDEMAN, LEROY MERLIN, ARABESQUE/MATHAUS, BRICO DEPOT, etc. precum si in rețele de hypermarket-uri, raion bricolaj: CARREFOUR, CORA, AUCHAN, REMARKT, etc.;
- domiciliul stabil in Timișoara;
- minim studii medii, abilități de utilizare terminale mobile;
- experiență in conducerea automobilului (cat. B).

Descrierea jobului

Responsabilități:
- vânzarea directa a produselor (facturare, livrare produse);
- desfășurarea activităților de merchandising;
- dezvoltarea relației cu clienți si personalul din magazinele vizitate;
- realizarea obiectivelor.

Beneficii:
- salariu fix si comision trecute integral in cartea de munca;
- bonusuri semestriale;
- bonuri de masa;
- abonament servicii medicale de medicina privata.

Descrierea companiei

Importator si distribuitor de adezivi.
Publicat 25 ian. 2022 Reactualizat 24 feb. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos