Reprezentant vanzari/medical

ROVAL MED - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Candidatii trebuie sa aiba:
- Abilitati de vanzare (talent nativ cultivat sau nu);
- Cunostinte medii de operare PC si limba engleza
- carnet de conducere auto categoria B.
- experienta in vanzari in piata medicala sau farmaceutica (in special vanzari catre spitale) -OBLIGATORIU
- Capacitatea de a lucra in echipa
- Persoana organizata, orientata catre client, abilitati de comunicare
- Abilitati de negociere;

Descrierea jobului

Pentru forta de vanzare, recrutam Reprezentanti Medicali, avand urmatoarele atributii si responsabilitati:

- Contactarea clientilor potentiali, stabilirea intalnirilor cu factorii de decizie;
- Realizarea numarului de vizite si a targetului de vanzari conform cerintelor postului;
- Prezentarea si promovarea produselor ROVAL MED la sediul potentialilor clienti;
- Incheierea contractelor de vanzare a produselor ROVAL MED.
- Intocmirea raportului zilnic de activitate;
- Culegerea datelor reale din piata;

Zona care se doreste acoperita este formata din spitalele private si de stat, precum si distribuitorii din Bucuresti, Ilfov, Dambovita si Giurgiu

Pentru candidatii selectati, ROVAL MED asigura:
Facilitati de munca:
- telefon mobil;
- tableta;
- masina de serviciu

Remuneratie:
- fixa;
- variabila - comision, acordat in functie de rezultate.

Alte facilitati:
- bonuri de masa
- bonusuri speciale;

ROVAL MED detine o pozitie de top in piata de produse parafarmaceutice.
Portofoliul de clienti este format din depozite farmaceutice si spitale.
ROVAL MED constientizeaza forta acestor avantaje si doreste sa le capitalizeze prin dezvoltarea fortei de vanzare.
Publicat 5 iul. 2021 Reactualizat 2 aug. 2021 Expiră 4 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos