Publicat 13 Mai 2019 | Reactualizat 12 Iun 2019 | Expiră 13 Iun 2019

Reprezentant vanzari magazin Cluj Napoca

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- sa aiba o atitudine pozitiva si sa fie deschis provocarilor
- sa indrageasca sportul si sa il practice (amator)
- sa detina bune abilitati de comunicare verbala
- experienta anterioara in retailul de biciclete sau cunostintele despre biciclete constituie un avantaj
- sa fie familiarizat cu utilizarea calculatorului
- sa fie altfel :)

Descrierea jobului

- sa ofere suport si consiliere pre-vanzare si post-vanzare
- sa contribuie activ la dezvoltarea si imbunatatirea fluxurilor de vanzare
- sa aiba idei si sa fie creativ
- sa se simta bine cu noi si sa practice cu noi diverse sporturi :)

SportGuru.ro este cel mai mare retailer de articole sportive specializate din Romania, comercializand echipament apartinand unor branduri de renume in domeniu ca : Mizuno, Asics, Garmin, Compressport, Ghost, Cube, Merida, Nike, Everlast, Lonsdale, Wilson, Adidas, Babolat, Spalding, Nordica, Rollerblade, Head, Fischer, , Suunto, etc
O parte semnificativa a produselor sunt disponibile in showroom-urile noastre de 600 si 160 si 400 de metri patrati de pe Bulevardul Unirii - Bucuresti, de pe Calea Floreasca - Bucuresti si Strada Ploiesti - Cluj Napoca. Pe langa gama larga de produse si preturile exceptionale clientii nostri pot beneficia si de sfaturile specializate ale consilierilor nostri de vanzari, facand astfel tot posibilul ca experienta cumparaturilor de la SportGuru.ro sa fie una cat mai facila si placuta. "Nu se poate" este un termen care nu exista in dictionarul nostru si caruia nici nu dorim sa ii facem loc :)

Expirat
Reprezentant vanzari magazin Cluj Napoca  -  Sport Guru SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles