Reprezentant vanzari magazin accesorii GSM

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu 2300 - 3000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Personalitate optimista, prezenta placuta si atitudine pozitiva.
- Dorinta de autodepasire.
- Abilitati excelente de comunicare si ascultare.
- Putere de convingere.
- Orientare catre client.
- Memorie buna.
- Capacitate de organizare.
- Seriozitate si perseverenta.
- Disponibilitate pentru un program in ture si lucru in zilele de weekend.
- Nu conteaza experienta.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Intampinarea clientilor si identificarea nevoilor acestora.
- Prezentarea si promovarea produselor corespunzatoare, oferind intr-un mod profesionist toate informatiile necesare.
- Relationarea trebuie sa aiba efecte pe termen mediu si lung; clientii se vor intoarce mereu in magazinele in care gasesc informatii, intelegere si amabilitate din partea reprezentantilor de vanzare.
- Insusirea si cunoasterea specificatiilor produselor companiei.
- Identificarea ocaziilor de a vinde si produse complementare.
- Receptionarea si aranjarea produselor in vitrina si spatiul de depozitare.
- Mentinerea curateniei, protejarea produselor si a mobilierului.

Beneficii:

- Salariu fix
- Card tichete de masa
- Bonus in functie de vanzare

Sorpresa Mobile este o firma specializata in vanzarea de accesorii GSM. Dorim sa oferim clientilor cea mai placuta experienta din domeniu. Oferim o gama larga de produse: accesorii compatibile, precum si accesorii originale. Mediul de lucru este relaxat. Fiecare angajat va avea parte de training gratuit. Impreuna vom deveni un brand cunoscut pe piata, dar numai lucrand cu placere, perseverenta si implicare vom atinge acest target.
Publicat 27 sept. 2021 Reactualizat 25 oct. 2021 Expiră 27 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos