REPREZENTANT VANZARI LACURI SI VOPSELE PENTRU IND LEMNULUI

LOMILUX SRL - 1 poziție
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- persoana ordonata, dinamica, constiincioasa
- experienta in domeniu ( industria lemnului ) constitue avantaj
- permis conducere categoria B.

Descrierea jobului

- mentinere si dezvoltare portofoliu clienti existent.
- consilierea clientilor in alegerea produselor pentru finisarea mobilei, caselor din lemn, usi, ferestre, etc.
- intocmire, transmitere si negociere oferte de pret
- relationare permanenta cu clientii si fidelizarea acestora
- nu se lucreaza in baza unui targhet de vanzari

LOMILUX SRL distribuitor lacuri si vopsele marca ICA spa Italia

Publicat 31 ian. 2022 Reactualizat 28 feb. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos