Publicat 11 Feb 2020 | Expiră 13 Mar 2020

REPREZENTANT VANZARI KIFRA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca impartasesti convingerile noastre privind importanta calitatii serviciilor si cauti un mediu de lucru placut si tanar, in care sa cresti armonios din punct de vedere profesional, asteptam sa te alaturi echipei noastre.

​Dinamic, dornic de afirmare si invatare.
Atras de munca pe teren si competitia sanatoasa.
​Experienta relevanta in vanzari.
​Foarte bune abilitati de comunicare si negociere.
​Capabil de a lua decizii rapide.
​O persoana energica, cu atitudine pozitiva si orientat catre rezultate.
Disponibilitate de deplasare in judetele limitrofe fata de zona arondata.

Descrierea jobului

Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti.
​Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei.
​Realizarea obiectivelor de vanzare lunare si anuale prin administrarea zonei arondate.
​Particularizarea ofertei de produse si servicii pentru fiecare potential client.
​Dezvoltarea, mentinerea si identificarea unei relatii profesionale cu clientii.
Efectuarea de prezentari de produse.
​Intocmirea rapoartelor de activitate.

​Oferim un pachet salarial motivant , format din parte fixa si parte variabila, direct proportionala cu rezultatele obtinute.
Tableta si telefon de serviciu.
​Masina de serviciu.
​Formare profesionala.
​Suportul intregii echipe.

SC CEZAR PAPER SRL este producator si distribuitor produse de parfumerie.

Expirat

REPREZENTANT VANZARI KIFRA  -  CEZAR PAPER SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles