Publicat 04 Jun 2019 | Reactualizat 04 Jul 2019 | Expiră 05 Jul 2019

Reprezentant Vanzari KA Leroy Merlin (Bragadiru)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Bune abilitati de comunicare, prezentare, negociere si lucru in echipa;
  • Responsabil, constiincios, focus pe rezultat, invata rapid;
  • Cerinte: minim studii medii; experienta intr-un post similar reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Postul este integrat in departamentul Vanzari si presupun urmatoarele responsabilitati:

  • Promovarea produselor companiei in cadrul magazinului DIY partener din orasul specificat;
  • Consilierea tehnica a clientilor cu privire la produsele PPG;
  • Gestionarea stocului de marfa;
  • Mercantizarea produselor in acord cu standardele de mercantizare ale companiei;
  • Operarea echipamentelor de colorare (sistem computerizat de nuantare a vopselelor si tencuielilor);
  • Intocmirea rapoartelor de activitate.
Oferta (bonusuri, beneficii):
Salariu motivant, bonusuri de performanta, avansare corelata cu performanta si nivelul de senioritate, cursuri de specialitate, decont transport, servicii de sanatate.

Companie multinationala, lider in domeniul acoperirilor decorative.

Expirat
Reprezentant Vanzari KA Leroy Merlin (Bragadiru)  -  PPG Romania