Reprezentant Vanzari Judetul MM-SM

Caffe River Romania S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • experienta in domeniul vanzarilor de min. 2 ani;
  • abilitati dezvoltate de comunicare si negociere;
  • organizat si cu spirit de echipa;
  • orientare spre nevoile clientului;
  • responsabilitate faţă de munca proprie şi orientare spre atingerea rezultatelor dorite;
  • constitue avantaj experienţa profesională în domenii care presupun relaţionare cu clienţii;

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
  • gestionarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi;
  • vizitarea clienţilor arondaţi, conform rutei desemnate;
  • realizarea obiectivelor de vânzări setate în zona repartizată;
  • inchiderea procesului de vânzare prin recuperarea în întregime a contravalorii facturilor la toţi clienţii din portofoliu (vanzare van-sell);
Se oferă:
• mediu de lucru profesional si competitiv;
• masina de serviciu, telefon.

-distribuitor cafea espresso si aparatura pentru prepararea cafelei espresso

Publicat 6 Iun. 2022 Reactualizat 4 Iul. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.