Publicat 07 Oct 2019 | Reactualizat 04 Nov 2019 | Expiră 07 Nov 2019

REPREZENTANT VANZARI – INGINER CONSTRUCTOR - BUCURESTI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Absolvent de studii superioare in domeniul constructiilor;
  • Avantaj: experienta profesionala de cel putin 2 ani in executie / proiectare;
  • 2 ani experienta in vanzari;
  • Cunoasterea pietei materialelor de constructii;
  • Limba engleza nivel mediu / avansat;
  • Cunostinte PC: Microsoft Office, Autocad;
  • Capacitate de organizare, abilitati de comunicare, de a lucra independent si in echipa;
  • Capacitate de luare a deciziilor;
  • Rigurozitate, seriozitate, punctualitate, loialitate;
  • Permis de conducere cat. B;
  • Disponibilitate pentru deplasari in afara orasului de resedinta.

Descrierea jobului

  • Dezvolta portofoliul de clienti al firmei;
  • Consolideaza si dezvolta relatiile cu clientii existenti;
  • Raspunde de promovarea, vanzarea si inchirierea materialelor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
  • Realizarea targhetului de vanzari – inchirieri lunar si anual;
  • Consilierea tehnico – economica in vederea obtinerii de noi contracte, dar si pe parcursul unui santier existent;
  • Urmarirea derularii contractelor – santierelor de la semnarea contractelor pana la finalizarea acestora;
  • Intocmirea rapoartelor de inchiriere – vanzari, lunar si anual;
  • Monitorizarea evolutiei sectorului de constructii;
  • Colaboreaza cu departamentul tehnic pentru intocmirea ofertelor;
  • Colaboreaza cu departamentul logistic in vederea incarcarilor si retururilor de materiale pentru clientii din portofoliu;
  • Asimilarea cunostintelor despre produsele / sistemele Faresin, si caracteristicile acestora.

S.C. FARESIN ROMANIA S.R.L. este reprezentanta in Romania a companiei multinationale Faresin Building S.p.A., furnizor si producator de sisteme de cofrare pentru importante santiere din tara noastra si din lume.
In Romania compania FARESIN este prezenta din anul 2002, contribuind cu succes la realizarea proiectelor de cladiri civile, industriale si lucrari ingineresti.

www.faresinromania.ro
www.faresinformwork.com

Expirat
REPREZENTANT VANZARI – INGINER CONSTRUCTOR - BUCURESTI  -  Faresin Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles