Reprezentant vanzari - indoor

DSV SOLUTIONS SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Experiență în domeniu, într-un post similar, minim 1 an;
  • Studii superioare finalizate;
  • Foarte bune abilități de comunicare și organizare a activităților;
  • Perseverență, îți place să vorbești zilnic cu clienți;
  • Cunoștințe foarte bune de operare PC și cunoașterea limbii Engleze, nivel mediu.
  • Personalitate plăcută și simț al umorului, preferi lucrul în echipă.

Descrierea jobului

  • Vei analiza cererile de ofertă venite de la clienți, vei calcula prețuri și vei propune cele mai bune soluții de transport pentru aceștia;
  • Vei comunica zilnic cu clienții telefonic sau via e-mail pentru a obține feedback și pentru a câștiga oferta;
  • Vei colabora cu colegii tăi din departamentul Operațional pentru a obține toate informațiile necesare ofertării și pentru organizarea transportului;
  • Vei lucra cu diverse baze de date, inclusiv TMS (Transport Management System).
  • Activitatea va avea loc doar la birou

Ce oferim:
  • Salariu competitiv;
  • Bonus în funcție de performanțele individuale și ale echipei;
  • Mediu de lucru tânăr, plăcut, foarte dinamic;
  • Transport de la/ către serviciu, Parcul Logistic CTPark Bucharest (Km, autostrada A1 București - Pitești);
  • Stabilitate și posibilitatea de dezvoltare a carierei într-o companie multinațională.
  • Asigurare medicala privata la Regina Maria;

DSV Solutions Romania is a subsidiary of DSV, a multinational company founded in 1976 in Denmark. DSV is one of the leading suppliers of transport and logistics services and offers a wide selection of transport service combinations and solutions.

DSV focuses on the refinement of the services and customer segments within its three divisions:
Road, Air & Sea, and Logistics Solutions.
Publicat 11 nov. 2021 Reactualizat 11 dec. 2021 Expiră 11 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos