Publicat 11 Mai 2020 | Reactualizat 26 Mai 2020 | Expiră 04 Iun 2020

Reprezentant vanzari in magazin Orange Targu Mures.

1 post

Candidatul ideal

Ce/ pe cine așteptăm - Candidatul ideal

• Căutăm parteneri pe termen lung, care, prin talentul, personalitatea, inteligența și caracterul personal, să adauge valoare echipei.
• Candidatul ideal este pasionat dе a lucra cu oamenii, bun coleg, are abilități excelente dе relaționare și comunicare și dorește să se perfecționeze într-un cadru bine structurat, definit dе compania multinațională al cărei partener suntem.
• Este receptiv si rapid adaptabil la schimbări, are capacitate dе a invăța constant, are inițiativă și este orientat spre permanentă evoluție si perfecționare.
• Se dedică muncii și ii oferă calitate și valoare, este determinat să atingă și să depașească obiective atât personale cât și la muncă, se asigură sa fie multumiți intotdeauna clienții magazinului dar și propria echipă, ajută clienții să beneficieze dе cele mai avantajoase oferte personalizate, preintâmpinând și rezolvând reclamațiile, menține și dezvoltă o relație armonioasă cu clientii si cu colegii.

Descrierea jobului

Ce/cât vei câștiga – Detalii contract

Inițiаl, contrаctul sе închеiе pe perioаdă dеtеrminаtă dе 9 sau 12 luni. Cu posibilitаtе dе prelungire pе nеdеterminată, după o evaluаrе.Pe care o facem atât noi pentru tine cât și tu pentru noi.
Salarul net lunar pentru acest tip de contract este salarul minim pe economie la care se adaugă:
• bonusuri lunare garantate în funcție de realizările proprii și ale echipei, astfel că poți rotunji suma netă lunară
• concursuri și Incentive-uri de vânzări, cu premii în plus față de bonusuri
• sâmbetele plătite în plus, 50 lei pe zi
• pe măsură ce dovedești rolul și importanța ta în echipă, crește și venitul și poți deveni Team Leader.

Ce vei avea de facut zi de zi alaturi de noi -

• Vei informa toti clientii care ne viziteaza magazinul despre imbunatatirile de care pot beneficia pe cont; este o munca sustinuta de promovare si vanzare a serviciilor Orange in magazine si te vei ocupa de intretinerea aspectului placut al magazinului.
• Pentru aceasta, vei avea de invatat, atat ofertele cat si tehnici de comunicare asertive dar si notiuni de comert si contabilitate primara. Daca ai deja o baza, ne bucuram; daca nu ai, te invatam noi.
• Vei oferi sprijin pentru ceilalti membri ai echipei din Orange Store.
• Vei putea veni cu propuneri si idei de actiune.
• Vei gestiona stocul de marfuri si a soldului de bani, vei participa la inventarul de marfa lunar
• Vei lucre în ture de luni până vineri. La noi se lucrează și sâmbătă ( minim două sâmbete pe lună, de la orele 9 la orele 14)

Avem nevoie de tine in echipa daca esti decis sa iti croiesti un drum in viata si cauti metode de a te perfectiona dar si de a imbunatati ce gasesti in jurul tau.

Ai nevoie de echipa noastra daca esti decis sa inveti lucruri noi de la profesionisti cu experienta de minim 3 ani in vanzari, in negociere si comunicare interpersonala dar si in multe alte aspecte.

Descrierea companiei

Cine suntem

Firma noastra se numește Activ Plus și este partener Orange Romania din 2008.
Avem mii de clienti fideli care vin lunar in cele doua magazine ale noastre din Targu Mures.
Suntem o echipa cu experienta, lucram impreuna cu colegi care ni s-au alaturat pe rand, cativa chiar din 2008, iar restul echipei din 2015, 2016 si 2019.

Reprezentant vanzari in magazin Orange Targu Mures.  -  ACTIV PLUS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles