Publicat 02 Dec 2019 | Expiră 02 Ian 2020

Reprezentant vanzari IKA Bucuresti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

- Minim 1 an experienta ca agent de vanzari IKA (preferabil FMCG, retail);
- Cunoasterea pietei en gros si en detail
- Bune abilitati de negociere si comunicare
- Permis de conducere categoria B
- Disponibilitate pentru un post cu activitate preponderent in teren;
- Orientare spre indeplinirea obiectivelor si respectarea termenelor limita;
- Capacitate de adaptare si asimilare rapida;
- Abilitati de vanzare, negociere si relationare;
- Bune abilitati de planificare;

Descrierea jobului

- merchantizarea produselor in termenii contractuali stabiliti de catre companie, in retelele : Auchan, Carrefour, Reteaua Supeco si Carrefour.Market pe zona Bucuresti;
- respectarea rutelor si frecventelor de vizitare a clientilor din universul de magazine acoperit;
- primirea si mercantizarea marfii conform procedurilor companiei
- asigura respectarea principiului FIFO
- asigura respectarea planogramei
- implementare activitati de promovare
- intocmirea de rapoarte conform procedurilor companiei
- stabilirea si intarirea relatiei comerciale cu clientii din universul de magazine acoperit;
- monitorizarea permanenta a pietei;

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv, bonusuri in functie de realizari;
- decontare transport
- bonuri de masa
- Posibilitate de dezvoltare personala si profesionala
- Mediu de lucru bazat pe comunicare deschisa

TIMO SERV este o societate cu capital integral privat înfiintata în anul 1993, situata în judetul Braila avand ca obiect de activitate
fabricarea sub marca "Ronţăilă" a covrigilor/covrigeilor si distributia de produse alimentare.

Expirat
Reprezentant vanzari IKA Bucuresti  -  SC TIMO SERV SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles