Publicat 31 Aug 2018 | Expiră 01 Oct 2018

Reprezentant vanzari Iasi, Timis, Bihor, Cluj, Arad

5 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

DDI - Derom Dental International angajeaza: 5 posturi disponibile
Reprezentant vanzari produse stomatologice pentru zonele: Iasi, Timis, Bihor, Cluj, Arad

Descrierea jobului

Cerinte:
Cunostinte de specialitate
Experienta in vanzari directe
Permis de conducere cat B - obligatoriu

Se ofera:
- angajare cu contract individual de muncă - full time;
- salarizare de excepție bazată pe perfomanțele obținute (salariu fix + comision variabil)
- mașină de serviciu, telefon;
- suport logistic pentru activitatea zilnică;
- posibilitatea de formare și dezvoltare profesională.

Derom Dental International SRL - DDI s-a infiintat in anul 2000, din initiativa a doi medici dentisti ca urmare a dorintei de a oferi servicii complete de furnizare si punere functiune in vederea utilizarii si autorizarii a instalatiilor de radiologie dentara in cabinetul stomatologic.

Inca din anul 2005 si pana in prezent DDI a implementat si a certificat Sistemul de Management al Calitatii ISO 9001:2008.

DDI este autorizata de catre CNCAN - Comisia Nationala pentru Controlul Activitatilor Nucleare atat in vederea furnizarii echipamentelor de roentgendiagnostic dentar cat si in vederea manipularii acestor echipamente, manipulare care presupune servicii complete de: import, vanzare, instalare, servisare si dezafectare a echipamentelor.

Compania noastra este autorizata si la Ministerul Sanatatii Publice de catre Oficiul Tehnic de Dispozitive Medicale

Din anul 2007 numele ddi este marca inregistrata la Oficiul de Stat pentru Inventii si Marci

SC DEROM DENTAL INTERNATIONAL SRL este inregistrata la Autoritatea Nationala de Supraveghere a Prelucrarilor Datelor cu Caracter Personal cu numarul 5029.

Inca din anul 2002 DDI a participat la majoritatea evenimentelor si expozitiilor de profil din Romania. Evenimentele la care urmeaza sa participe compania noastra si o arhiva a evenimentelor trecute gasitiaici.

Cu un numar de peste 4.000 de clienti in Romania si un numar de peste 1.200 echipamente de roentgendiagnostic dentar puse in functiune si autorizate, DDI se straduie sa ofere produse de calitate, servicii competitive si incredere.

Media de varsta a angajatilor DDI este de 30 de ani, stabilitatea acestora fiind evidentiata de o vechime medie de angajare in cadrul DDI de peste 7 ani.

Expirat
Reprezentant vanzari Iasi, Timis, Bihor, Cluj, Arad  -  DEROM DENTAL INTERNATIONAL S.R.L.