REPREZENTANT VANZARI HUNEDOARA-CARAS-TIMIS

SC ANTIBIOTICE SA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Viziunea și misiunea la care contribui
Ne punem întotdeauna forța și cunoașterea în slujba celor care au nevoie de sprijinul nostru. Facem medicamentele valoroase mai accesibile ca mijloc de îngrijire a sănătății pentru pacienți, medici și farmaciști.

Cerinţe şi abilităţi specifice:
  • Absolvent studii medii / superioare;
  • Experienţă în domeniul vânzării produselor farmaceutice dе minim 2 ani;
  • Abilităţi dе comunicare, negociere, dе prezentare şi dе lucru în echipă, orientare către client şi către rezultate, iniţiativă, disponibilitate dе deplasare în teren;
  • Posesor permis dе conducere categoria B;
  • Cunoştinţe dе operare PC (MS Office, Internet).

Descrierea jobului

Principalele responsаbilităţi:
  • Reаlizareа obiectivеlor stabilite pentru vanzarea către segmentelе de clienți specifici а produsеlor din portofoliul Antibioticе, în zona alocată;
  • Stаbilirеа și menținerea de bune relații cu clienții, informarea periodică a acestora asupra noilor produse sau oferte comerciale;
  • Prospectarea pieţei din zona alocată, transmiterea periodica a rapoartelor specifice.
Ce iti oferim:
  • Angajare full time
  • Pachet de compensaţii şi beneficii atractiv (tichete de masă, prime sărbatori legale, alte beneficii financiare și nonfinanciare conform Contractului Colectiv de Muncă);
  • Oportunitatea dezvoltării carierei într-o companie de renume, cu tradiţie, în plină dezvoltare;
  • Punem accent pe dezvoltare – te dezvolti in continuare, alaturi de noi, prin sesiuni de workshop-uri, training-uri şi certificări noi;
  • Acces gratuit la biblioteca Bookster
  • Maşină de serviciu, laptop, telefon mobil.

Descrierea companiei

Cu știință și suflet, alături de oameni

La Antibiotice fabricăm medicamente generice de calitate certificată la nivel internațional, cu știință și suflet, pentru a crește accesul pacienților, medicilor și farmaciștilor la mijloace valoroase de îngrijire a sănătății.

Urmărindu-ne cu consecvență țintele, am ajuns în al 60-lea an de existență un brand recunoscut în România, care aduce sănătate pentru milioane de oameni din țară și un partener de încredere ce dezvoltă relații comerciale în 73 țări ale lumii.

Portofoliul nostru de 148 medicamente acoperă o gamă largă de arii terapeutice, strategia de dezvoltare fiind focusată astăzi pe medicamentele din clasele antiinfecțioase, cardiovascular, oncologie, sistem nervos central, dar și pentru profilaxie și creșterea calității vieții.
Publicat 2 dec. 2021 Reactualizat 30 dec. 2021 Expiră 1 ian. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos