Publicat 27 Apr 2021 | Reactualizat 04 Mai 2021 | Expiră 27 Mai 2021

REPREZENTANT VANZARI HORECA

1 post

Candidatul ideal

Studii superioare - in domeniul tehnic sau economic;
Cursuri de specialitate absolvite: vanzari, project management etc;
Experienta in Vanzari B2B , de preferat in relatia cu clientii HoReCa si Retail;
Cunostinte solide PC (MS Office);
Cunostinte de limba engleza;
Cunostinte tehnici de negociere in vanzari;
Comunicare eficienta;
Persoana energica;
Experienta de lucru intr-un sistem ERP/CRM/PM, constituie avantaj;
Permis conducere categoria B

Descrierea jobului

Realizarea planul de vanzari stabilit : trimestrial si anual;
Prezinta si promoveaza produsele/ serviciile prin realizarea de oferte pentru clientii existenti si cei potentiali;
Mentine permanent legatura cu clientii existenti pentru fidelizarea lor;
Propune planuri de acţiune în vederea creşterii vânzărilor şi a obţinerii de profit în zonă;
Prospecteaza in permanenta piata prin mijloace specifice in vederea identificarii de clienti si a cresterii cotei de piata a produselor/serviciilor
Urmareste implementarea/incasarea comenzilor/contractelor

Pachet salarial atractiv si sistem de bonusare;
Posibilitatea de a participa la cursuri de formare profesionala de specialitate.
Stabilitate , experienta, cursuri interne/externe

Beneficii:
- Bonusurile pentru performanta in vanzari
Beneficiile extrasalariale: tichete de masa, prime si cadouri de sarbatori,
- asigurare medicala
- auto de serviciu
- telefon si laptop

Te asteptam la noi in echipa.

Ne poti gasi si aici : http://www.contigrup.ro/articol/21/cariere/
Cv-ul poate fi trimis si pe : http://www.contigrup.ro/articol/21/cariere/

CONTI GRUP este una din companiile de top furnizoare de echipamente profesionale destinate industriei hoteliere, sectorului alimentatiei publice (restaurante, baruri, fast-food-uri, patiserii, industria carnii, industria panificatiei), spalatorii industriale. www.contigrup.ro

REPREZENTANT VANZARI HORECA  -  CONTI GRUP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles