de ani Fără Frică...

Publicat 05 Nov 2019 | Reactualizat 03 Dec 2019 | Expiră 06 Dec 2019

Reprezentant Vanzari Homezz.ro

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te invitam in echipa noastra daca:

Ai studii superioare;
Ai permis de conducere categoria B;
Ai experienta profesionala in vanzari de minimum 2 ani (preferabil in industriile: imobiliar, resurse umane, auto, asigurari, bancar);
Ai disponibilitatea de a organiza intalniri cu potentialii client in tara.

Descrierea jobului

Ce ar urma sa faci:

Sa promovezi produsele si serviciile Homzzz.ro;
Sa prezinti ofertele si sa furnizezi informatii (tarife, servicii, pachete), atat prin telefon cat si la intalniri;
Sa identifici si sa contactezi potentiali clienti;
Sa asiguri furnizarea serviciilor negociate la standardele agreate cu clientul;
Sa contribuie la imbunatatirea/schimbarea periodica a pachetelor noastre in functie de nevoile clientilor;
Sa colaborezi cu echipa tehnica pentru situatii punctuale si dezvoltarea produselor in functie de nevoile clientilor;
Sa cunosti specificatiile pietei cat si actiunile concurentei.

Suntem echipa Antena Group. Venim zilnic la birou (sau mergem pe teren) cu entuziasm, cu placerea de a lucra cu colegii si cu dorinta de a oferi celor care ne urmaresc (la TV si in online) o stare de relaxare, de a se distra si informa evadand in universul creat de noi. Cele mai importante cifre pentru noi sunt cele de audienta.

De la inceput ne-am dorit sa fim cei mai buni in ceea ce facem. Pentru asta trebuie sa fim in fiecare zi mai buni: sa experimentam, sa invatam din greseli si sa avem incredere in noi si in viitorul pe care il construim impreuna.

In momentele importante ne mobilizam intotdeauna. Pentru noi nimic nu se compara cu satisfactia depasirii situatiilor “imposibile”. Ne place sa transformam imposibilului in posibil.

Expirat
Reprezentant Vanzari Homezz.ro  -  ANTENA TV GROUP S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles