Publicat 13 Mar 2019 | Reactualizat 20 Mar 2019 | Expiră 12 Apr 2019

Reprezentant Vanzari (Galati)

1 post |  Aplicare externa
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în Vanzari, Alimentatie / HoReCa

Candidatul ideal

Daca te regasesti in cele de mai jos, vrem sa auzim mai multe despre tine!

  • Studii medii / superioare;
  • Experienta anterioara in vanzari FMCG este considerata un avantaj;
  • Orientare comerciala;
  • Bune abilitati de negociere si persuasiune;
  • Abilitati de a lucra sub presiune;
  • Cunostinte Microsoft Office;
  • Cunostinte de limba Engleza;
  • Permis de conducere categoria B.

Ne-ar placea:
  • Sa fi proactiv si orientat catre crestere continua!
  • Sa fi independent dar si un coechipier adevarat!

Descrierea jobului

Scopul tau principal va fi:
Atingerea obiectivelor lunare de vanzari prin implementarea actiunilor de marketing si trade marketing specifice zonei alocate.

Reprezentatul de vanzari va putea:

  • Sa influenteze cresterea vanzarilor din zona sa;
  • Sa ia decizii rapid, folosindu-si abilitatile analitice;
  • Sa resolve proactiv diverse situatii.

Vei contribui la cresterea vanzarilor prin:
  • Implementarea planului promotional de marketing si trade marketing pentru zona ta;
  • Influentarea cresterii distributiei in zona ta;
  • Propunerea si plasarea materialelor promotionale (POSM), vitrine, mobilier, etc., catre clienti;
  • Implementarea standardelor de executie Bergenbier SA in piata;
  • Construirea si mentinerea unei bune relatii de colaborare cu clientii.

Compania noastră, BERGENBIER S.A., parte a Grupului Molson Coors Europa, produce și comercializează bere pe piața românească din anul 1994, având aproximativ 700 de angajați, o rețea de distribuție națională și cea mai modernă fabrică producătoare de bere din cadrul grupului MCE, la Ploiești, cu un sistem avansat de management al calității, al securității în muncă și al mediului. Brandurile noastre, Bergenbier, Noroc, Staropramen, Beck’s, Stella Artois, Lowenbrau, Leffe, Corona, Hoegaarden, Blue Moon, Franciscan Well si Doom Bar reprezintă tot ceea ce suntem și ne definesc în tot ceea ce facem pentru consumatorii noștri.

Ce oferim? Dezvoltare profesională; oportunitatea promovării; siguranța unui parteneriat pe termen lung.

Ai aplicat
Reprezentant Vanzari (Galati)  -  Bergenbier S.A.