Publicat 20 Oct 2020 | Reactualizat 17 Nov 2020 | Expiră 20 Nov 2020

Reprezentant vanzari front office - per.determinata

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare;
Aptitudini de operare în MS Office;
Personalitate proactivă, abilități de organizare, planificare și lucru în echipă;
Rigurozitate și atenție la detalii;
Orientare spre rezultate și respectarea termenelor;
Abilități de comunicare.

Descrierea jobului

Răspunde de corectitudinea și întocmirea în termen a contractelor fee;
Gestionează notificările de schimbare furnizor;
Operează solicitări de încheiere contracte de vânzare – cumpărare energie și gaze naturale;

Grupul CEZ în România este reprezentat prin 8 companii – Distribuție Energie Oltenia, CEZ România, CEZ Vânzare, CEZ Trade, Tomis Team, MW Invest, Ovidiu Development şi TMK Hydroenergy Power.
Grupul CEZ este prezent pe piaţa românească încă din anul 2005, odată cu preluarea companiei de distribuţie a energiei electrice Electrica Oltenia SA.

Expirat
Reprezentant vanzari front office - per.determinata  -  CEZ VANZARE SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles