Reprezentant Vanzari - Franciza Orange Store

Best Phone Store S.R.L. 2 pozi╚Ťii
Anun╚Ť verificat

Textul acestui anun╚Ť a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile gre╚Öeli sau con╚Ťinut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

­čÖéIat─â profilul candidatului ideal:

• sociabil ╚Öi comunicativ;
• cu principii solide;
• s─â fii punctual;
• perseverent în tot ceea ce faci;
• bun vorbitor de limba român─â;
• s─â î╚Ťi plac─â s─â cite╚Öti, s─â înve╚Ťi ╚Öi s─â te dezvol╚Ťi mereu, pentru ca asta va face parte din sarcinile de serviciu – trebuie s─â fii mereu la current cu nout─â╚Ťile din domeniu;
• s─â po╚Ťi lucra dup─â agenda;
• s─â î╚Ťi doresti s─â te autodep─â╚Öe╚Öti ╚Öi s─â î╚Ťi construie╚Öti o carier─â.

Descrierea jobului

ÔťŹ´ŞĆCe trebuie s─â faci:

• vei da telefoane, multe telefoane;
• te vei întâlni cu poten╚Ťialii clien╚Ťi;
• vei veni cu solu╚Ťii pentru nevoile clien╚Ťilor;
• vei men╚Ťine rela╚Ťiile cu clien╚Ťii existen╚Ťi.

Ôś║´ŞĆBeneficii:

• loca╚Ťie fix─â
• un job care î╚Ťi ofer─â independen╚Ť─â financiar─â ╚Öi organizatoric─â;
• pachet salarial motivant;
• traininguri gratuite, performante si suport în activitate.

Descrierea companiei

FRANCIZA ORANGE
Publicat 7 Iun. 2022 Expir─â 7 Iul. 2022
Nu ├«╚Ťi face griji, poate joburile de mai jos ├«╚Ťi pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Po╚Ťi administra oric├ónd set─ârile aici.