Reprezentant vanzari Focsani

SC SELERON SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

sa detina obligatoriu cel putin studii medii
- cunostinte in utilizarea calculatorului
- abilitati de comunicare
- abilitati de planificare si organizare
- initiativa
- insusiri de lider
- onest, sociabil, dinamic.

Descrierea jobului

- promovarea numelui, a imaginii si a produselor companiei
- produsele promovate sunt destinate vopsitoriilor auto (vopseluri, lacuri, chituri etc)
- cautarea si stabilirea de contacte a potentialilor clienti
- identificarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
- vizitarea clientilor, cu regularitate
- maximizarea vanzarilor si a valorii adaugate
- idei de promovare produse, oferte specifice

Beneficii:
- masina de serviciu;
- telefon;
- participarea la training-uri;
- participare la team building-uri;
- zilele libere legale nu se lucreaza;
- program de Luni pana Vineri ( nu se lucreaza in weekend);
- concediu de odihna 21 zile, cand doreste angajatul;
- posibilitatea unei cariere pe termen lung.

Pachetul salarial este format din:
- salariu fix: 2400lei net, se acorda integral pe cartea de munca (inclusiv bonusurile);
- procent din incasari;
- bonus pentru realizare target;
- diferite bonusuri stimulative;
- tichete de masa 30lei/zi;
- vouchere de vacanta in valoare de 2000lei/an
- premii de Paste si de Craciun;

SELERON SRL este o afacere de succes creata de o famile de antreprenori din Romania la inceputul anului 2007 in Suceava.
Succesul nostru este dat comunicarea excelenta intre conducere, angajati, clienti si furnizori.
Publicat 11 Oct. 2022 Reactualizat 1 Nov. 2022 Expiră 10 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.