Publicat 19 Dec 2013 | Expiră 20 Ian 2014

REPREZENTANT VANZARI FARMACII - GORJ

1 post | 0 aplicanți
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii/superioare;
- Experienta in vanzari in domeniul farmaceutic (relatia cu farmaciile);
- Cunoasterea pietei farmaciilor din zona alocata si a produselor farmaceutice constituie un avantaj;
- Abilitati de comunicare si ascultare, negociere si persuasiune, prezentare si lucru in echipa;
- Dinamism si abilitati de lucru cu termene limita;
- Proactivitate, seriozitate, constiinciozitate si promptitudine in indeplinirea activitatii profesionale;
- Cunostinte avansate de operare PC (MS Office: EXCEL, WORD);
- Carnet conducere cat. B;
- Disponibilitate la deplasari si la program flexibil de munca.

Descrierea jobului

- Implementarea politicii comerciale a companiei;
- Vanzarea de medicamente, materiale sanitare pe segmentul retail in zona alocata;
- Promovarea imaginii companiei in reteaua clientilor din zona alocata;
- Desfasurarea activitatilor de atragere de noi clienti;
- Urmarirea incasarilor de la clientii din zona alocata si scaderea creantelor.

Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Polisano este unul dintre liderii nationali ai pietei farmaceutice romanesti in importul si distributia de produse farmaceutice, aparatura si intrumentar medical.
Polisano a jucat permanent un rol de deschizator de drumuri in industria farmaceutica, momentele importante din istoria Polisano fiind puncte de reper pentru piata romaneasca in ansamblul ei. Filosofia noastra este de a promova inovatia si profesionalismul pentru crearea unui mediu mai bun si mai sanatos pentru oameni, iar prin respectul pe care il aratam partenerilor nostri, adaugam valoare companiei.

Expirat
REPREZENTANT VANZARI FARMACII - GORJ  -  SC POLISANO SRL