Reprezentant vanzari echipamente medicale

Elysee Impex SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Firma de mobilier in domeniul Medical, HoReCa & Office angajează reprezentant vanzari.

Experienta in vanzari de echipamente medicale - obligatoriu
Limba Engleza - nivel mediu-avansat – obligatoriu
Permis dе conducere categoria B - obligatoriu
Persoana proactiva, dinamica si orientata spre rezultate
Capacitatea de a derula proiecte pe cont propriu si in echipa
Abilitati dе prezentare si negociere
Cunostinte avansate despre piata medicala
Cunostinte pachet Office
Etica si integritate, comportament profesionist, asumarea si respectarea responsabilitatilor
Capacitatea de a invata si ințelege informatiile tehnice

Studii superioare in domeniul tehnico-medical sau domenii conexe reprezinta un avantaj)
Experienta de minim 5 ani in domeniul vanzarilor, de preferat B2B;

Descrierea jobului

Promoveaza produsele din portofoliu catre clientii din sectorul medical
Prospecteaza permanent piata in vederea gasirii de noi clienti;
Identifica potentiali clienti atat din sectorul public cat si din sectorul privat
Vinde și distribuie echipamente medicale;
Studiaza caietele de sarcini in vederea participarii la licitatii
Realizeaza obiеctivеle de vanzari
Solutioneaza eficient solicitarile clientilor
Concepe strategiile comerciale prioritare in vederea atingerii target-urilor stabilite;Monitorizeaza concurenta si intocmeste rapoarte in acest sens.

Oferim pachet salarial atractiv (salariu + comision din vanzari), training si sansa de a lucra intr-o echipa tanara, dinamica, orientata spre rezultate.

Compania din spatele brandului Chairry exista in Romania inca din 1997 si in tot acest timp a acumulat o vasta experienta in domeniul mobilierului, in special pe nisa HoReCa si ulterior in domeniul mobilierului medical si birouri.
Chairry produce si comercializeaza o gama bogata de mobilier destinat hotelurilor, restaurantelor, spatiilor publice, spitalelor si clinicilor private, precum si a spatiilor de birouri din Romania. Produsele noastre se diferentiaza prin design special, rezistenta la trafic intens si confort, garantand in acelasi timp durabilitate.
Astazi, Chairry a devenit sinonim cu o echipa de profesionisti in domeniul HoReCa și medical, cu un portofoliu foarte bogat.

Valorile la care tinem si ne definesc sunt: respectul pentru clienti, calitatea, promptitudinea, consecventa, spiritul si munca de echipa si nu in ultimul rand, creativitatea.
Inovam, Cream, Surprindem!

Daca esti o persoana motivata de autodepasire, inventivitate si profesionista in tot ceea ce intreprinzi, te
asteptam sa te alaturi echipei noastre!
Publicat 1 oct. 2021 Reactualizat 29 oct. 2021 Expiră 31 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos