Publicat 14 Mai 2019 | Reactualizat 21 Mai 2019 | Expiră 21 Mai 2019

Reprezentant Vanzari (Echipamente laborator analize chimice)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Adecco Permanent Placement recruteaza pentru unul din clientii sai, o companie locala de prestigiu, din domeniul distributiei echipamentelor destinate laboratoarelor chimice, un Reprezentant Vanzari pentru judetele Cluj , Mures si ocazional vizite punctuale in alte zone.

Absolvent de studii superioare din domeniul chimiei, biochimiei, biologiei, fizicii si aparatura medicala.
Experienta similara in vanzarile pentru laboratoare constituie avantaj.
Cunostinte tehnice din domeniul chimiei, biochimiei
Abilitati de comunicare
Capacitatea de negociere
Capacitatea de a transmite incredere
Constiinciozitate
Seriozitate

Descrierea jobului

Promovarea produselor comercializate de companie la clienti noi si cei existenti
Dezvolatarea portofoliului de clienti noi
Cunoasterea exacta a produselor si a adresabilitatii lor
Capacitatea de a ajuta dpdv tehnic clientii pentru intocmirea necesarelor pentru munca in laborator
Capcitatea de a crea impreuna cu clientii documnetatii tehnice pentru proiecte
Intocmirea ofertelor dpdv tehnic si comercial pentru proiectele in negociere.

Prin transmiterea datelor dvs. personale prin corespondenta electronica adresata oricaror adrese de email cu terminatia “adecco.com” sau “adecco.ro”, prin intermediul retelelor de socializare (Facebook, LinkedIn etc) sau prin aplicarea in cadrul unei platforme online de locuri de munca, va exprimati acordul expres si neechivoc ca aceste date sa fie prelucrate de companiile din cadrul grupului Adecco. Prelucrarea datelor se va face in scopul angajarii dvs. in companiile din cadrul grupului Adecco sau in cadrul altor entitati, realizarea unor rapoarte statistice asupra fortei de munca, participarea dvs. la diverse cursuri de formare profesionala, furnizarea de diverse servicii, datele putand fi comunicate clientilor si furnizorilor nostri, numai pentru scopurile mai sus mentionate, precum si autoritatilor publice, in baza unor solicitari legale. Grupul Adecco a implementat masuri adecvate care sa se asigure un nivel considerabil de securitate a prelucrarii datelor dvs. personale, care vor fi stocate timp de 10 ani. Potrivit legislatiei in vigoare, aveti dreptul de a ne solicita accesul la datele dvs. personale, rectificarea sau stergerea acestora (in masura in care acest lucru nu contravine legii), restrictionarea prelucrarii sau portabilitatea acestora. De asemenea, aveti dreptul de a va pune prelucrarii si de a depune o plangere in fata autoritatii in domeniu. In categoria datelor personale intra: nume, prenume, CNP, vârstă, sex, etnie, rasă, orientare politică, religioasă, starea de sănătate, adresa de domiciliu, reședința, adresa de e-mail, cont bancar, ocupația, venitul, fotografie, adresa IP, orice alt tip de date care se pot corela pentru a duce la identificarea unei personale. ADECCO RESURSE UMANE SRL este inregistrata ca operator de date personale sub nr. 15866/2010. ADECCO ROMANIA SRL este inregistrata ca operator de date personale sub nr. 15862/2010. Pentru orice sesizare cu privire la prelucrarea datelor personale de catre companiile din grupul Adecco, va rugam sa va adresati ofiterilor nostri de protectie a datelor personale la dataprotection.romania@adecco.com.
Adecco si-a inceput activitatea in Romania in anul 2000, in contextul unei societati aflate in tranzitie si care incerca sa redefineasca abordarea notiunii de “personal”. Incepand cu acel moment, Adecco a contribuit in acest sens cu expertiza internationala care a facilitat evolutia de la „forta de munca” la „personal”. Astfel, Adecco a dat dovada de flexibilitate si deschidere fata de specificul si cerintele pietei nationale, fara a diminua insa importanta calitatii serviciilor oferite. Adecco nu si-a abandonat misiunea nici la 14 ani de la patrunderea pe piata muncii din Romania, anticipand nevoile clientilor sai si lucrand numai la cele mai inalte standarde pentru a oferi solutii personalizate si performante.

Expirat
Reprezentant Vanzari (Echipamente laborator analize chimice)  -  Adecco Resurse Umane