Publicat 13 Mai 2019 | Reactualizat 10 Iun 2019 | Expiră 13 Iun 2019

Reprezentant Vanzari echipamente clinici infrumusetare

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Calitati bune de comunicare;
Bun negociator;
Logic, organizat, riguros, capabil de performanta;
Capacitate buna de evaluare, analiza si de a lua independent decizii;
Experienta in vanzari si in relatia cu clientii;
Disponibil la calatorii constante cu masina;
Deschis pentru a se dezvolat intr-o companie in plina expansiune.

Descrierea jobului

- promoveaza echipamente cosmetica, cosmetica medicala si consumabile, de inalta tehnologie, catre saloane de infrumusetare, clinici remodelare corporala, medici esteticieni
- indeplineste planul de vanzari si gestioneaza portofoliul atribuit de clienti
- atragerea de noi clienti
- promoveaza prin atitudine si comportament imaginea companiei pe piata locala
- construieste si mentine relatiile cu clientii noi
- realizeaza analize si rapoarte periodice referitoare la clienti si la proiectele derulate
- salariu fix + comision in functie de realizari

Med Group Concept este o companie specializată în importul, distribuția echipamentelor și a produselor cosmetice și medicale pentru clinici, saloane de înfrumusețare, dermatologie și chirurgie plastică. Lider in domeniul estetic si medical estetic in Romania.
Daca esti o persoana dinamica si careia ii place sa interactioneze cu oamenii, te asteptam in echipa noastra!
www.beautymed.ro www.venusconcept.ro

Expirat
Reprezentant Vanzari echipamente clinici infrumusetare  -  Med Group Concept