Publicat 28 Mai 2020 | Reactualizat 11 Iun 2020 | Expiră 16 Iun 2020

Reprezentant Vanzari - Divizia Tobacco - Craiova

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

* Bune abilităţi de comunicare şi adaptare la interlocutor;
* Responsabilitate faţă de munca proprie şi orientare spre atingerea rezultatelor dorite;
* Disponibilitate pentru o activitate preponderent de teren;
* Studii medii finalizate (Diploma de Bacalaureat care să ateste finalizarea studiilor);
* Permis de conducere – categoria B;

* Constitue avantaj experienţa profesională în domenii care presupun relaţionare cu clienţii.

Descrierea jobului

Obiectivul principal:
Dezvoltarea afacerii companiei în aria repartizată prin realizarea volumelor de vânzări şi stabilirea relaţiilor de parteneriat cu toţi clienţii alocaţi, respectând standardele şi politicile companiei.

Responsabilităţi principale:
* Gestionarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi;
* Vizitarea clienţilor arondaţi, conform rutei desemnate;
* Realizarea obiectivelor de vânzări setate în zona repartizată;
* Închiderea procesului de vânzare prin recuperarea în întregime a contravalorii facturilor la toţi clienţii din portofoliu.

Beneficii:
* Pachet salarial competitiv (salariu fix, bonusuri în funcţie de performanţă, tichete de masă);
* Instrumente de lucru performante;
* Oportunitate de a lucra într-un mediu orientat spre excelenţă;
* Şansa de a beneficia de pregătire consistentă în domeniul vânzărilor asigurată de o echipă profesionistă;
* Susţinere în construirea unei cariere de succes.

Postul este disponibil pentru o perioadă nedeterminată.

SC INTERBRANDS Marketing & Distribution S.R.L este cea mai mare companie de distributie din Romania, partener si distribuitor principal al celor mai mari producatori de bunuri de larg consum din lume: Procter&Gamble, Nestle, Kotanyi, British American Tobacco, Henkel, Kraft etc.

Echipa Interbrands este pro-activa, orientata spre rezultate si ambitioasa, cu inalte standarde de calitate; la noi increderea si angajamentul provin din pasiune si implicare.

Performanta companiei a fost sustinuta prin efortul, talentul si dedicarea continua a celor care formeaza echipa INTERBRANDS.

Daca doresti sa faci parte din echipa noastra de succes nu ezita sa aplici pentru acest post!

Ai aplicat
Expirat
Reprezentant Vanzari - Divizia Tobacco - Craiova  -  SC INTERBRANDS M&D S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles